Çözüldü
Soru:

Bulmacada rezonans

ne demek?

Rezonans bulmaca cevabı nedir, Kare, Çengel, Gazetelerin tüm bulmaca cevapları, arama bölümünden cevaplarına ulaşabilirsiniz.
1 ay önce
2 CEVAP
679

Rezonans bulmaca cevabı


Bulmacada Rezonans nedir sorusunun cevabı, Rezonans bulmaca sözlüğü, Rezonans bulmaca anlamı ve cevabı,

01
SESELİM
02
TANNANLIK

Alternatif Cevaplar
Bulmacada Rezonans = Seselim
Bulmacada Rezonans = Tannanlık
Bulmacada Rezonans = Yankılaşım

Bulmacada Rezonans = Fizikte bir cisim ya da sistemin dışarıdan uygulanan bir kuvvetin etkisiyle yaptığı salınımların genliklerinin sistemin frekansı ile kuvvetin frekansının eşit olduğunda artması durumu nedir sorusunun bulmacadaki cevabıdır.
Bulmacada Rezonans = Düzgün itmelerin etkisiyle bir salınım genliğinin artışı seselim nedir sorusunun bulmacadaki cevabıdır.

Rezonans bulmaca


Rezonans bulmaca sorusunun cevabı nedir, Rezonans bulmaca sözlüğü, Rezonans bulmaca cevabı,

7 harfli
SESELİM
9 harfli
TANNANLIK

İlgili bulmaca soruları:
  • Bulmacada rezonans tannanlık
  • Rezonans nedir
  • Rezonans ne demek
  • Rezonans bulmaca anlamı
  • Rezonans bulmaca cevabı


Rezonans eş anlamlısı : TİTREŞİM


Rezonans nedir : Rezonans, fizikte bir sistemin bazı frekanslarda diğerlerine nazaran daha büyük genliklerde salınması eğilimidir. Bunlar, o sistemin rezonans frekansları olarak adlandırılır. Bu frekanslarda küçük periyodik kuvvetler bile çok büyük genlikler üretebilir.
TİTREŞİM
Türkçede tıp ve fizik alanlarında kullanılan bu kelime türkçe sözlük´te, düzgün itmelerin etkisiyle bir salınım genliğinin artışı
Yakın bulmaca soruları
Bulmacada Rezonans tannanlık : SESELİM
Bulmacada Rezonans : SESELİM - TANNANLIK


Rezonans bulmaca : SESELİM


Rezonans bulmaca : TANNANLIK


Rezonans bulmaca, bulmacada.net sitemizde tüm resimli çengel bulmaca, kare bulmaca ve diğer bulmaca sorularını bulabilir ve arama bölümünden bulmaca cevapları ulaşabilirsiniz bulmaca çözerken bilmediğiniz cevaplara ulaşarak bunları öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz ayrıca bulmaca çözmek Alzheimer riskinizi azaltır, Stresi azaltır, Sözlü becerileri geliştirir, Sosyalleşmenizi sağlar.

bulmaca cevapları, kelime bulmaca, çengel bulmaca, kare bulmaca, halka bulmaca, bulmaca oyunları, cevapları, cevabı, eş anlamlısı, halk dilinde, halk ağzı, ne denir, parası, para birimi, mecaz, gazetesi, eski dil, eski dilde, bulmaca sözlüğü, mecazen, simgesi, imi, bir tür, tersi, karşıtı, kısa, bir, resimdeki, artist, yazar, oyuncu, sanatçı, mecazi, bulmaca, bulmacada, sözlüğü, anlamı, nedir, 2 3 4 5 6 7 8 9 harfli, ocak, şubat, mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık, kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları,

Bulmacada rezonans sözlüğü