Rüya Ara?

Rüyada Çalışmak

Rüya Tabirleri, Rüyada Çalışmak ne demek, Rüyada Çalışmak görmenin yorumu nedir,

Rüyada Çalışmak Tabiri

Rüyada çalışmak, gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin uğraşına, hayat mücadelesine, ekmek parası peşinde olmasına delalet eder. Rüyada çalışmak, tüm zorluklarına ve sıkıntılarına rağmen hak yolundan ayrılmadan belki az ama alın teri dökülerek kazanılmış olan paraya işaret eder. Rüya sahibi, boğazından geçen lokmadan emin olduğu için cebinde parası az olsa da huzuru yerindedir. Hile, fesat ya da hırsızlık yapmadan ekmek parasını kazanıyor olması dolayısıyla da vicdanı rahattır ve sanki kendisinden huzurlusu ve mutlusu yoktur.

Rüyada Çalıştığını Görmek

Rüya sahibinin yaşam sevincine ve mücadeleci ruhuna işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, ekmeğini taştan çıkaran kişi olarak tasvir edilir. Hiçbir şartta ve koşulda elini kolunu bağlayıp, çaresizce oturmaz, limon satar, simit satar yine de ailesinin geçimini sağlar. Rüya sahibinde bu hırs oldukça ileride büyük bir işveren olacağı tabir edilir.

Rüyada Çalışma Arkadaşını Görmek

Rüyasında çalışma ya da mesai arkadaşını gören kişi, çektiği tüm zahmetten ve sıkıntıdan kurtulacak demektir. Kişi, borçlarını ödeyerek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulacak, huzura kavuşacaktır. Bundan sonra kendisi için Allah kerimdir.

Rüyada İş Yerinde Çalışmak

Rüya sahibinin tüm isteklerini yerine getirmesine ve mutlu olmasına tabir edilir. İdeallerin gerçekleşmesi, istenilen hedeflerin tutturulması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hastanede Çalıştığını Görmek

Rüya sahibinin düzenli ve disiplinli yaşaması sayesinde hem keyfinin hem de kazancının yerinde olacağına delalet eder. Rüyasında hastanede çalıştığını gören kişi ticaret hayatından umduğunu bulacak ve rakiplerini hep arkasında bırakacak demektir. Bu sayede mutlu olacağı için, önemli hiçbir hastalığı da olmayacaktır.

Rüyada İşe Girmek

Rüya sahibinin yeni bir hayata adım atmasına delalet eder. Geçmişi unutup, yeni bir sayfa açmaya ve mutlu olmaya yorulur.

Daha Fazla Tabirler Aşağıda

Rüyada Müjde Görmek
Rüyada Kızını Dövmek
Rüyada Soyulmak
Rüyada Ekşi Görmek
Rüyada Askerde GörmekRüyada Çalışmak, Rüya Tabirinin yorumlarına baktınız, diğer rüyalarınız için arama yapın. Rüya Tabirleri Sözlüğü, Diyanet, İslami Rüya Tabirleri, Diyadin,