Rüya Ara?

Rüyada Ekşi Görmek

Rüya Tabirleri, Rüyada Ekşi Görmek ne demek, Rüyada Ekşi görmenin yorumu nedir,

Rüyada Ekşi Görmek Tabiri

Rüyada ekşi görmek, tatsız haberler almak suretiyle rüya sahibinin canının sıkılacağına, iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine yorumlanır. Genellikle ani ve beklenmedik aksiliklerin yaşanmasıyla oluşan sıkıntıların habercisi olan rüya, ağız tadının bozulacağı ve huzurun kaçacağı gelişmelerin de tabiridir. Aşık kimselerin beraberliklerinde üçüncü bir kimsenin varlığından haberdar olmalarına veya sevdikleri insanın şüpheli davranışları sonrasında onu takibe alarak, gizli saklı işler çevirdiğini öğrenip acı çekeceğini bildirir. Karşılıksız aşkın işaretçisi olan rüya, evliliklerde ani kararlar alınmasıyla eşlerin yollarını ayıracaklarını da bildirir. Emek verilen işlerde karşılık alamayan, hakkını koruyamayan rüya sahibinin her geçen gün kendisini kapana kısılmış hissedeceğini, bir süre boyunca hayatın sanki bir çıkmaza girmiş gibi bir hal alacağına da alamettir.

Rüyada Ekşi Yemek

Ailedeki huzursuzluk ve gerginliğin, kardeşler arasında bitmek bilmeyen bir kavganın habercisidir. Rüya sahibinin özel hayatını hedef alan pek çok dedikodunun ortalıkta dolanacağını, ailenin en mahrem sırlarının bile düşmanlar tarafından öğrenileceğini, kişiye yakın insanların davranışlarında değişiklikler olacağını bildirir. Yalnız kalınacağını ve beklenen desteğin bir türlü görülemeyeceğini, maddi durumun da kişiyi zora sokacak şekilde bozulacağını delalet eder.

Rüyada Ekşi Elma Yemek

Evli bir insana karşı duygusallık hissetmek veya o insanla yanlış ve onaylanmayan bir ilişki yaşamak anlamına gelir. Kişinin bile bile kabahat işleyeceğini, günaha düşeceğini ve pişmanlıkla boğuşacağı yıllara neden olacak hareketlerde bulunacağını işaret eder.

Rüyada Ekşi Görmenin Psikolojik Yorumu

Memnuniyetsizliğin ve kişinin azla yetinememesinin işaretidir. Mutlu olmak için sürekli başka nedenlere ihtiyaç duyan kişilerin ellerindeki hiçbir şeyden memnun olmadıklarını, başka insanların hayatlarının her zaman çok daha kolay ve güzel olduğunu düşündüklerini tabir eder. İkili ilişkilerde genellikle partnerin kendisini beğenmediğini veya yeterince sevmediğini düşünen ve giderek daha da kuruntulu bir hayat yaşamaya başlayan kimseleri de ifade eder.

Daha Fazla Tabirler Aşağıda

Rüyada Müjde Görmek
Rüyada Kızını Dövmek
Rüyada Çalışmak
Rüyada Soyulmak
Rüyada Askerde GörmekRüyada Ekşi Görmek, Rüya Tabirinin yorumlarına baktınız, diğer rüyalarınız için arama yapın. Rüya Tabirleri Sözlüğü, Diyanet, İslami Rüya Tabirleri, Diyadin,