Rüya Ara?

Rüyada Kızını Dövmek

Rüya Tabirleri, Rüyada Kızını Dövmek ne demek, Rüyada Kızını Dövmek görmenin yorumu nedir,

Rüyada Kızını Dövmek Tabiri

Rüyada kızını dövmek, rüyayı gören kişinin kızına bir konuda destek olup arka çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin kızını bir konuda destekleyeceği, bu konuda ona gerek maddi gerekse manevi anlamda yardım edeceği anlamına gelir. Eğer rüya sahibi evli değilse ve buna rağmen rüyasında bir kızı olduğunu ve onu dövdüğünü görürse bu da yine bir insana desteğinin olacağına tabir edilir.

Rüyada Kızını Dövdüğünü Görmek

Bir kimsenin rüyasında kızını dövdüğünü görmesi güzeldir. O kişinin kızı için yapacağı bir fedakârlığa, iyiliğe ya da hayra delalet eder. Rüya sahibinin çocuğu için faydalı olacak, onu mutlu edecek ve işini kolaylaştıracak bir şey yapacağına rivayet edilir.

Rüyada Kendi Kızını Dövmek

Rüyayı gören kişinin kızına olan sevgisine ve bağlılığına alamet eder. Rüya sahibinin çocukları için ne kadar cefakâr olduğuna, onları çok sevdiğine ve onlar için canını bile verebileceğine yorulur ve rüyası da uykusunda gördüğü kızı için yakında onu sevindirecek bir şey yapacağına tabir edilir.

Rüyada Öz Kızını Dövmek

Rüya sahibinin kızına bir konuda moral olacağına, onu cesaretlendireceğine ve çok istediği bir şeyi yapabilmesi için onu teşvik edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin kızının her konuda yanında olduğuna, ona güvendiğine ve inandığına delalet eder.

Rüyada Babanın Kızını Dövmesi

Bu rüya, babadan gelecek hayra alamet eder. Babanın kızının başarısına olan inancını ortaya koyacağına, onu yalnız bırakmayacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Annenin Kızını Dövmesi

Bu rüya da tıpkı babanın kızını dövmesi gibi tabir edilir. Yani anneden gelecek bir iyiliğe işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Annesini kızına yakınlaştıracak bir olayın yaşanacağına alamet eder.

Daha Fazla Tabirler Aşağıda

Rüyada Müjde Görmek
Rüyada Çalışmak
Rüyada Soyulmak
Rüyada Ekşi Görmek
Rüyada Askerde GörmekRüyada Kızını Dövmek, Rüya Tabirinin yorumlarına baktınız, diğer rüyalarınız için arama yapın. Rüya Tabirleri Sözlüğü, Diyanet, İslami Rüya Tabirleri, Diyadin,