Rüya Ara?

Rüyada Soyulmak

Rüya Tabirleri, Rüyada Soyulmak ne demek, Rüyada Soyulmak görmenin yorumu nedir,

Rüyada Soyulmak Tabiri

Rüyada soyulmak, kısmen de olsa gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin yanlış adımlar atması, hatalı kararlar alması ve bilgisi dışında işlere atılması nedeni ile zarar edeceğine, geçiminin zorlaşacağına, ekmeğinin azalacağına ve rüya sahibinin ailesinin ihtiyaçlarını karşılayamayarak onları çok zor durumda bırakarak hane içinde de bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağına tabir edilir.

 Rüyada Soyulduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse elini attığı her dalın kuruyacağı kötü, şanssız ve zor bir dönem geçireceğine, maddi anlamda çok zorlanacağına, parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine işaret eder. Rüya sahibinin iflasın eşiğine geleceğine bu durumdan psikolojik olarak da çok etkileneceğine yorulur.

Rüyada Hırsız Tarafından Soyulmak

Rüyayı gören kişinin işinden geri kalacağına, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin kendisini halsiz, yorgun ve mutsuz hissetmesine neden olacak bir melanetle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Evinin Soyulduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine vesile olacak olumlu ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağı şeklinde kabul edilir ve rüya sahibinin azimle ve hırsla çalışmalarının meyvelerini hayallerine kavuşarak toplayacağına işaret eder.

Rüyada Gasp Edilmek

Rüyayı gören kişinin insanları kıracağı, üzeceği, onlara haksızlık edeceği, yanlış kişilerle hareket ederek kazancına fesat, haram ve hile karıştıracağı, adının kirlenmesine ve yüzünün de kızarmasına neden olacak işlere gireceği anlamına gelir ve rüya sahibinin daha sonradan yaptıklarından pişman olacağı ve unutmak isteyeceği bir süreç yaşayacağı ile açıklanır.

Rüyada İşyerinin Soyulması

Rüya sahibinin ticarette önemli atılımlar yapacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine yorulur.

Daha Fazla Tabirler Aşağıda

Rüyada Müjde Görmek
Rüyada Kızını Dövmek
Rüyada Çalışmak
Rüyada Ekşi Görmek
Rüyada Askerde GörmekRüyada Soyulmak, Rüya Tabirinin yorumlarına baktınız, diğer rüyalarınız için arama yapın. Rüya Tabirleri Sözlüğü, Diyanet, İslami Rüya Tabirleri, Diyadin,